YASEMİN AKAT SHOP E-TİCARET

YASEMİN AKAT SHOP E-TİCARET

YASEMIN AKAT, 2003 yılında bir tasarım ünitesi olarak kuruldu. Adını baş tasarımcısından alan marka, perakende mağazacılık ve ihracat faaliyetlerinde bulunmaktadır. Katıldığı yurt dışı fuarlar vasıtasıyla, ürünlerini 2011 itibariyle 20 farklı ülkede 180 seçkin mağazada tüketicinin beğenisine sunan YASEMIN AKAT, Türkiye'de de 18 satış noktasına ulaşmıştır.
 
Üretim ve hizmette kaliteyi prensip edinen YASEMIN AKAT, 2006 yılından itibaren, Modakat Tekstil Sanayi Ticaret ve Ltd. Sti. nin tescilli markası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
YASEMİN AKAT web sitesi html 5, css3, javascript, jquery, json ve ajax teknolojiler ile kullanılarak hazırlandı. Yönetim paneli ve kullanımı kullanıcının kolay olarak müdahale edebileceği şekilde tasarlanmıştır.
  
YASEMİN AKAT kurumsal web tasarım projesi hazırlanırken arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url yapısı yapılandırarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren site kullanıcılarının sayısı hızla yükseldi.
 
Ayrıca YASEMİN AKAT  web tasarım projesi Facebook, youtube Twitter gibi sosyal ağlar ile desteklenerek ve güçlendirilerek kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Benzer Projeler