TRADEKS GAME WEB TASARIM

TRADEKS GAME WEB TASARIM

Tradeks Game 1997 yılında oyun aksesuarlarının ithalatı ve satışı ile birlikte oyun sektörüne adım atmış ve devam eden süre içerisinde pazarın gelecekteki büyüklüğünü görerek 1999 yılında oyun sektörüne de girme kararı almıştır. Tradeks olarak faaliyetlerine devam eden şirketin Türk oyun pazarına ve özellikle Elektronik sektörüne katkıları aldığı distribütörlükler ile başarılı bir şekilde devam etmiştir.

Tradeks Game, oyun sektörüne giriş tarihi itibari ile bir çok oyun yapım şirketini Türkiye'de başarılı bir şekilde temsil etmektedir. İlerleyen süre içerisinde özellikle yarış oyunlarında ilk akla gelen isimlerden CODEMASTERS ve Japonya'nın en önemli video oyun yapımcılarından NAMCO BANDAI GAMES ile başarılı ortaklıklara imza atan Tradeks, Türk oyuncularına sürprizler yapmaya devam etmiştir.

Tradeks web sitesi projesi html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

Tradeks web sitesi projesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Tradeks web sitesi projesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır.  

Benzer Projeler