PRODÜKSİYON

Freie Waehler Bayern Animasyon Film Çalışması

Almanya Freie Waehler Partisi'nin tanıtım kampanyası kapsamında kullandığı animasyon film çalışması tamamlandı. Projede, karakter tasarımları, storyboard oluşturma ve animasyon prodüksiyonu firmamızca tamamlanarak ilgili kuruma teslim edilmiş ve Almanya medyasında yayınlanmıştır.
www.freie-waehler-bayern.de
 

MPE 3D Municipal Solid Waste Treatment Plants

2015 yılında MPE projelerini tanıtan 3D animasyon prodüksiyonu.
 

Tüzyev / Mozaik Eğitim Kurumları

Mozaik Eğitim Kurumları için hazırlanan "Bir Çocuk Değişir, Dünya
Değişir" başlıklı tanıtım videosu. / Yönetmen: Mehmet Rodi Arslan.
 

Burcu Karadağ / Bi Men Maro

Müzik videosu. / Yönetmen: Mehmet Rodi Arslan
 

MPE Engineering Tanıtım

Yönetmen: Ahmet Özgür Özger
 

İstanbul DJ Academy

Yönetmen: Mehmet Rodi Arslan

Dünya müzik sektörü, DJ ve prodüktörler tarafından yönetilmektedir. Türkiye’ de popülaritesi her geçen gün artan DJ’ lik de bu anlamda önem kazanmaktadır. Sadece genç nüfusun değil, orta yaş ve üstünün de yoğun ilgi gösterdiği DJ’ lik eğitimi, doğru kişilerden alınırsa, Türkiye’nin müzik vizyonunun dünya standartlarına taşınmasını sağlayacaktır.
 

Serdar Ayyıldız ft Far East Movement

Yönetmen: Mehmet Rodi Arslan

1995 yılında radyo DJ’liği yaparak başladığı profesyonel meslek hayatına kulüp DJ’liği ile devam etti. Meslek hayatı boyunca Türkiye’de ve yurt dışında birçok mekanda, gece kulüplerinde, açılış-kapanış organizasyonlarında, Üniversite şenliklerinde ve defilelerde performans sergiledi.

2008 yılının ortalarında bir döneme damgasını vuran “Vaya Con Dios – Nah Neh Nah” adlı şarkıyı remixledi. “Nah Neh Nah” Serdar AYYILDIZ Remix bir hafta içerisinde Türkiye’de birçok ulusal yabancı müzik kanallarında en çok dinlenenler listesine girdi. Ayrıca Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Mısır, Rusya, Belçika, İtalya ve Fransa radyolarında ilk 10’a kadar yükselerek büyük bir başarı yakaladı. Bu şarkıyı müzik tarihinde ilk remixleyen kişi oldu. Sonrasında dünyaca ünlü djler ve gruplarda bu şarkıya çeşitli versiyonlar yaptılar.
 

Turkmenistan Municipal Solid Waste Treatment Plants

Türkmenistan Çevre Bakanlığı'na Sunulan Tanıtım Film. / Yönetmen: Orhan Sunar.
 

Sarıevler Sport Universe

Sarıgazi’de Sarı Evler Sitesinin içinde kurulan “Sarı Evler Sports Universe”2010 yılıı itibari ile hizmete açıldı. Profesyonel ekipmanlarla donanmış Fitness ve Gym Salonundan, Grup Egzersizleri için özel hazırlanmış Ders Stüdyosuna, Sauna ve özel dinlenme alanlarının yer aldığı soyunma odalarına, Açık-Kapalı Yüzme havuzuna, Tenis, Basketbol, Futbol, Voleybol oynanabilecek çok amaçlı spor alanlarına kadar her türlü hizmetin düşünüldüğü “Sarı Evler Sports Universe” Sizleri keyifli bir ortamda spor yapmaya bekliyor.

Yönetmen: Ahmet Özgür Özger