MOSCHINO HOME WEB TASARIM

MOSCHINO HOME WEB TASARIM

Urban Dekorasyon, uzun yıllara dayalı bilgi ve birikimi ile duvar kağıdı sektörünün önde gelen markası Moscihino Home'un Türkiye distiribütörüdür. Marka en üst kalitedeki özel koleksiyonlarını Türkiye genelindeki bayi ağı ile dekoratör, mimar, proje ve son tüketicilere ulaşmayı hedeflemektedir. Müşterilerin ihtiyaç ve zevklerini tam olarak tespit edip, bütçelerine ve taleplerine uygun olarak en doğru ve sağlam ürünü, en kısa zamanda tecrübeli, uzman personel kadrosu ve servisiyle stoktan hemen teslim etmektedir.

Moschino Home web sitesi  html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

Moschino Home web sitesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Moschino Home web sitesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır.
 

Benzer Projeler