Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarımı

web tasarımı hakkında

Evrimnet Reklam Ajansı 1990'lı yılların sonunda internet web sitesi tasarım ve yazılımı geliştirme konularında uzmanlaştıktan sonra özellikle müşterilerine daha kompakt bir hizmet sunmak amacı ile 2001 yılından itibaren butik reklam ajansı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bu gün 400’ün üzerinde müşterimize, web tasarımı, web programlama, kurumsal kimlik yaratma, logo çalışmaları, broşür, afiş, katalog ve bülten tasarımları, gazete, dergi ilanı, interaktif broşür, tanıtım filmleri, DVD proje tasarımları, medya tanıtım çalışmaları, interaktif bülten tasarımları, billboard ve benzeri outdoor tasarım ve prodüksiyon hizmetleri, fotoğraf çekimleri, e- ticaret uygulamaları, 3D animasyon, e-kartlar, banner çalışmaları, web tabanlı her türlü yazılım oluşturma, reklam ve tanıtım filmleri hazırlama gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Evrimnet olarak yer aldığımız tüm projelerde önceliğimiz optimum teknoloji ve özgün yaratım olmuştur. 16. Yılımıza girerken reklam koordinatörü, art direktör, grafiker, fotoğrafçı, metin yazarı, web master, yazılım uzmanı, profesyonel fotoğrafçı, kameraman, film editör ve stratejik planlamacıdan oluşan yaratıcı, profesyonel ve genç kadromuzla kurumsal müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.