ENGİN İNŞAAT WEB TASARIMI

ENGİN İNŞAAT WEB TASARIMI

Engin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında İzmit'te kuruldu. Endüstriyel, kamu ve sosyal yapılar inşaatı konusunda yoğunlaşan firma arazi aşamasından projelendirdiği işlerin mimari, statik , altyapı, elektrik, mekanik dizaynı ile danışmanlık ve uygulama hizmetlerini vererek, anahtar teslimi taahhütlere imza atmıştır.

Engin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  web sitesi, html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

Engin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  web sitesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Engin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  web sitesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır.

Benzer Projeler