DETECH TECHNOLOGY WEB TASARIM

DETECH TECHNOLOGY WEB TASARIM

2002 yılında kurulmuş olan Detech, en yeni bilişim ürünleri ve teknolojilerini profesyonel ekibi ve artan deneyimiyle Türkiye piyasasına tanıtarak, lider ve tercih edilen bir firma olmayı amaç edinmiş olup uygun maliyetli ve teknolojik olarak en gelişmiş yenilikçi çözümlerin geliştirilmesine odaklanır.

Detech, veri sınıflandırma ve etiketleme, veri kaybı önleme ve güvenli kurumsal veri paylaşım çözümlerinde dünya lideri firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
 
Detech web sitesi, html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

Detech web sitesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Detech web sitesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır.


Benzer Projeler