ARTİST MUSİC WEB TASARIM

ARTİST MUSİC WEB TASARIM

Gerçek müzik severler için özel butik albüm konseptleri yaratan Artist Music, Türkiye Müzik Endüstri'sinin en tecrübeli isimlerinden Hasan Ferit Giresunlu ve Nurhan Dülgeroğlu tarafından kurulmuştur.

Artist Music web sitesi html 5, css3, javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojiler ile kullanılarak hazırlandı. Yönetim paneli ve yönetimi kullanıcının kolaylıkla müdahale edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Artist Music web tasarım projesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Artist Music web tasarım projesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır. 

Mailing hizmeti verilerek tanıtıma katkı sağlandı.  Periyodik albüm tanıtım mailingleri hazırlanmakta ve gönderimi sağlanmaktadır.

Benzer Projeler