ACE LOJİSTİK WEB TASARIM

ACE LOJİSTİK WEB TASARIM

ACE Lojistik Hizmetleri A.Ş. olarak 1992 yılından bu yana lojistik ve dış ticaret operasyonlarında uzmanlaşmış kadrosuyla sektöründe lider olan firmalara hizmet vermektedir.
 
Tedarik Zinciri Yönetim Uzmanları ve Mühendisleriyle, her bir proje için özel Tedarik Zinciri Yönetim stratejileri dizayn ederek, müşterilerin pazar paylarının ve kazançlarının artmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.
 
ACE Lojistik  web sitesi, html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

ACE Lojistik  web sitesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca ACE Lojistik  web sitesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır.

Benzer Projeler